Hakkımızda

Hakkımızda

Kimiz?

VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİLed aydınlatma ürünleri ve elektrikli cihazlar konusunda ithalat ve üretim yapan, bu ürünleri satıcı bayileri aracılığıyla tüketiciye sunan bir şirkettir. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı firmamızca üretilmekte veya ithal edilmektedir.

Önce Kalite!

LEDAY Led Aydınlatma Sistemleri, en yeni led teknolojisiyle üretilmektedir. Işık verimliliği yüksek, güç sarfiyatı düşük ledler kullanılarak watt başına lümen değerleri yükseltilmekte ve ideal ışık performansı elde edilmektedir. Doğru tasarlanmış elektronik devreler ve yüksek verimli/uzun ömürlü güç kaynakları (driver) ile beslenen LEDAYLed Aydınlatma ürünlerinde, dünyanın önde gelen led chip üreticileri tarafından üretilen ledler kullanılmaktadır.

2013 yılında faaliyete geçen LEDAY Çin Operasyon Merkezi, tasarım ve malzeme seçiminden başlayarak, sevkiyat öncesi kalite kontrol hizmeti ve müteakiben lojistik destek vermektedir. Böylece istenen kalitede üretim gerçekleştirilmekte ve ürünlerin istenen zamanda piyasaya arzı sağlanmaktadır.

Son yıllarda giderek artan fiyat rekabeti, ithalatçı firmaları çok ucuz ürünleri ithal etmeye zorlamakta ve piyasada amansız bir fiyat rekabeti yaşanmaktadır. Oysa “fiyat”, rekabet faktörlerinden sadece bir tanesidir. Kalite, güvenlik ve satış sonrası destek faktörlerini dikkate almadan sadece fiyat üzerine yoğunlaşmış bir ithalat ve satış politikası, en büyük zararı tüketiciye vermektedir.

Aracısız Satış.. Gümrükten tüketiciye…

Buna rağmen ithalatçı firma olmamız sebebiyle, ürünü doğrudan tüketiciye ulaştırabildiğimiz için, fiyatlarımızın piyasa ile rekabet edebilir fiyatlar olduğunu da kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Sadece seçilmiş ürünler…

Bu sitede çok fazla sayıda ürüne rastlamayacaksınız.. Ancak göreceğiniz her ürün dikkatinizi çekecek…

 
tr en