Teslimat ve Ödeme

Nasıl ödeme yapacaksınız?

Banka havalesi ile ödemeBanka Havalesi ile :Sipariş toplam tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine havale edip, havaleyi yaptığınıza dair vatan90@yahoo.com adresine bir email göndermeniz veya 0312-385 22 39 numaralı faksa dekontu fakslamanız yeterlidir.

Banka Hesap Numaralarımız:

HESAP ADI : VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

 

Banka adı

Şube ve Kod

Hesap No.

IBAN No

GARANTİ BANKASI

Yıldız Şubesi (408)

6299397

TR44 0006 2000 4080 0006 2993 97

İŞ BANKASI

Yıldız Şubesi (4279)

0221036

TR93 0006 4000 0014 2790 2210 36

 

  Kapıda Ödeme : Dilerseniz, ödemenizi ürün tesliminde nakit olarak yapabilirsiniz.

  SÜRAT Kargonun hızlı ve güvenli teslimatı ile ürününüz mesafeye bağlı olarak  1-2 günde adresinizde olacaktır.

Kapıda ödeme bedeli olarak faturanıza 6 TL ilave edilecektir.

 


Kapıda ödemeKredi Kartı ile Ödeme : Sipariş toplamını sitemizdeki %100 güvenli ödeme sistemi ile kredi kartınızla peşin veya taksitli ödeyebilirsiniz. Bonus, Axess, Yapı Kredi World, Cardfinans, Maximum, Asyacard ve Paraf kredi kartları için 9 taksit imkânından yararlanabilirsiniz. Taksitli ödemelerde uygulanacak fiyat farklarını, ödeme sayfasında tablo halinde görebilirsiniz. Ödeme güvenliği ile ilgili detaylı bilgiye “Gizlilik ve Güvenlik” bölümünden ulaşabilirsiniz

 

 

Gizlilik ve Güvenlik

Vatan Yatırım ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’ne ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Web sitemizdeki ödeme sistemi “PCI Veri Güvenliği Standartlarına” uyumludur. 

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterinin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. Sitemizdeki ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemi kullanılmakta ve müşteri bilgileri korunmaktadır.

D

 

tr en